Wie is wie

Directie
Guy Uyttebroeck - guy.uyttebroeck@destelheide.be

Coördinator Hanenbos
Liesbet Van Lil - liesbet.vanlil@destelheide-hanenbos.be

Administratie
Coördinator:
Peter Schoukens - peter.schoukens@destelheide.be

Assistent financiën en personeel:
Leen Jespers - leen.jespers@destelheide-hanenbos.be

Assistent onthaal en reserveringen:
Annelies Mertens - annelies.mertens@destelheide.be

Medewerkers:
Anne Decremer
Veerle Meurisse
Audrey Muschter
Geert Struelens
 

Catering
Coördinator:
Steve Berghmans - steve.berghmans@destelheide.be
Assistenten:
Bart Herremans - bart.herremans@destelheide.be
Paul Royer - paul.royer@destelheide-hanenbos.be

Medewerkers:
Imad Audi
Maria Grazia Baldassarre
Vanessa Bergmans
Soraya Darcis
Sonja De Pessemier
Davy Depreter
Karine Elpers
Anne Haelterman
Chafia Hamdaoui
Pamela Mokoka Mbeba
Clara Porovecchio
Sonya Porovecchio
Florian Rosetti
Leen Sucaet
Karina Vanmackelbergh
Nancy Vetsuypens
Marina Weemaels
An Wustenberghs

Kunsteducatieve dienst – Dharts
Coördinator:
Lies Jacob - lies.jacob@destelheide.be

Assistent:
Lien Annicaert - lien.annicaert@destelheide.be

Medewerkster:
Eline Leonard – eline.leonard@destelheide.be

Techniek en schoonmaak
Coördinator:
Gert Taveirne - gert.taveirne@destelheide.be

Techniek
Assistent:
Peter Ceuppens - peter.ceuppens@destelheide-hanenbos.be
Joery Evenepoel
Vladimir Mammadov
Michel Sermon
Dariusz Szewczuk

Schoonmaak
Teamleader:

Fatima Nuñez Mejia - fatima.nunezmejia@destelheide.be

Khalidah Abo Al Hijah
Luc Cammaert
Patricia De Bosscher
Melanie Laus
Naomi Meso Nsangu
Josephine Mola
Martha Torres Perez
Chantal Vandenbrande
Cennet Yilmaz Nee Bozkaya
 

Huisbewaarder Destelheide
Bart Herremans – bart.herremans@destelheide.be

Huisbewaarder Hanenbos
Peter Ceuppens - peter.ceuppens@destelheide-hanenbos.be